Dhoma Dyshe

Dhoma të rinovuara dhe të dekoruara me stil modern dhe bashkëkohor. Do të shijoni një pamje spektakolare të detit ose kopshtit nga veranda private apo ballkoni juaj. ë të gjitha dhomat.

Pajiset e dhomës: Ballkon, Pamje nga deti, Kanale TV satelitore, Ajër i kondicionuar, Dush, Tharëse flokësh, Peshqira, Shampo, Shapka, Frigorifer, Tavolina dhe karrige.
Wi-Fi falas n

Mask Group 16@2x
Dhoma Dyshe

Facilities

 • 2 Persona
 • Balcony
 • Sea view
 • Satellite Channels
 • Flat-screen TV
 • Air Conditioning
 • Heating
 • Bath
 • Hairdryer
 • Bathrobe
 • Free toiletries
 • Toilet
 • Bathroom
 • Slippers
 • Bath or Shower
 • Refrigerator
 • Outdoor furniture
 • Free WiFi
BOOK NOW

 

Dhomat

Drymades Inn resort has a capacity of 67 rooms .LCD cable TV, fridge and a private balcony or terrace are standard facilities for all rooms. Free Wi-Fi is possible in public areas of the resort, while free public parking is available nearby.