Dhoma Familjare

Mobiljet kontemporane me ngjyrat e ngrohta të tokës, e bëjnë këtë dhomë të pa rezistueshme. Dhomat katërshe, kanë ballkon apo tarracë private me pamje nga deti.

Pajiset e dhomës: Ballkon, Pamje nga deti, Kanale TV satelitore, Ajër i kondicionuar, Dush, Tharëse flokësh, Peshqira, Shampo, Shapka, Frigorifer, Tavolina dhe karrige.
Wi-Fi falas në të gjitha dhomat.

quadruple-room-slideshow
quadruple-slide-show-2
Dhoma Familjare

Facilitete

 • 5 Persona
 • Balcony
 • Sea view
 • Satellite Channels
 • Flat-screen TV
 • Air Conditioning
 • Heating Bath
 • Hairdryer
 • Bathrobe
 • Free toiletries
 • Toilet
 • Bathroom Slippers
 • Bath or Shower
 • Refrigerator
 • Outdoor furniture
 • Free WiFi
Rezervo Tani

 

Dhomat

Drymades Inn resort has a capacity of 30 rooms .LCD cable TV, fridge and a private balcony or terrace are standard facilities for all rooms. Free Wi-Fi is possible in public areas of the resort, while free public parking is available nearby.

× We are here to help you!